Голосование
Уважаемые родители, мероприятия каких направлений вы готовы посещать вместе с детьми?
Всего 38 человек

Осенние каникулы

Дата: 30 октября 2018 в 15:18, Обновлено 8 ноября 2019 в 08:50
Автор: Сях Д. Н.

План мерапрыемстваў на восеньскія канікулы 2019 года 

Дата

Мерапрыемсятва

Месца правядзення

Клас

Час

Адказны

  01.11

Экалагічная віктарына “Восеньскія фарбы”

кабінет пачатковых класаў

1-4

11.00

Шкута Н.Ф.

Працоўная акцыя

“Чыстая крынічка”

аг.Свіслач

5-11

12.00

Кулікова Н.Ул.

02.11

Гульнёвая праграма

“Танцы народаў свету”

актавая зала

1-4

10.00

Арцем’ева А.Я.

Спаборніцтвы па футболу

спартыўная зала

5-8

11.00

Дзюрдзь А.І.

Турнір па кіберспорту

кабінет інфарматыкі

9-11

12.00

Гідравец А.П.

04.11

Эканамічная гульня “Берагоша”

кабінет пачатковых класаў

1-6

11.00

Белая І.Р.

Вусны часопіс «Greenpeace»

кабінет біялогіі

5-9

12.00

Жукоўская Н.С.

05.11

Веламарафон

“Прыгожасць вёскі маёй”

аг.Свіслач

1-6

12.00

Чабатарэвіч Л.В.

Інтэрактыўная гульня

“I know English!”

кабінет англійскай мовы

8-11

12.00

Шчочына К.С.

06.11

Конкурс вырабаў

“Нянудная восень”

кабінет гісторыі

5-8

11.00

Кавалеўскі П.І.

Матэматычны квэст

“Плюс і мінусы”

кабінет матэматыкі

8-11

12.00

Гваздоўская Г.С.

08.11

Інтэлектуальная гульня

“Супер-дзеткі”

кабінет пачатковых класаў

1-4

11.00

Зенько В.В.

09.11

Спасобніцтвы па піянерболу

спартыўная зала

1-4

10.00

Дзюрдзь А.І.

Конкурс фатаграфій

“Свіслач у аб’ектыва  фатакамеры”

аг.Свіслач

9-11

11.00

Сях Дз.М.

Дыскатэка “Танцуюць усе!”

фае другога паверха

5-8

17.00

Чабатарэвіч Л.В.


 

Расписание занятий объединений по интересам

 на осенние каникулы 2019/2020 учебного года

Ф.И.О.педагога дополнительного образования

Название кружка, направление деятельности

Время

работы

Кол-во часов

Кол-во детей

Место

проведения

Чеботаревич Людмила Валерьевна

«Баскетбол»

Среда

1800-2000

2

12

спортивный зал

«Умелые ручки»

Четверг

1345-1545

2

12

кабинет начальных классов

Сях Дмитрий Николаевич

«Чароўнае дрэва»

Четверг

1700-1900

2

8

кабинет технического труда

«Лидерство»

Суббота

1100-1300

2

8

кабинет физики

Дюрдь Андрей Иосифович

«Юный футболист»

Пятница

1100-1300

2

12

спортивный зал

Гидровец Елена Петровна

«Первые шаги»

Среда

1300-1500

2

8

кабинет обслуживающего труда

Программирование в среде «Scratch»

Среда

1100-1300

2

6

кабинет информатики

Лебецкий Иван Васильевич

«Волейбол»

Четверг

1600-1800

2

12

спортивный зал

Артемьева Арина Евгеньевна

«Танцевальный калейдоскоп»

Суббота

1100-1300

2

15

актовый зал

Ковалевский Павел Иванович

«Юниоры»

Понедельник

1100-1300

2

6

кабинет истории

Зинько Валентина Васильевна

«Ювеналы»

Среда  

1100-1300

2

6

кабинет начальных классов

Дата и время

Класс

Маршрут

2 ноября

10.00

1-4

агр.Индура

Музей Ляльки

6 ноября

11.00

1

Музей СПК «Свислочь»

5 ноября

11.00

2

Парк СПК «Свислочь»

5 ноября

11.00

3

Библиотека

 СПК «Свислочь»

6 ноября

11.00

4

Музей СПК «Свислочь»

5 ноября

10.00

5

г.Гродно

Музей

почтовой службы

5 ноября

12.00

6

Библиотека

 СПК «Свислочь»

5 ноября

10.00

8

г.Гродно

Новый замок

6 ноября

10.00

9,11

г.Гродно

Новый замок

6 ноября

17.00

10

г.Гродно

Драматический театр

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.