Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!
Хаю-хай, с вами Schools.by!
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 89 человек

Шестой школьный день

Дата: 3 января в 11:08, Обновлено 16 января в 13:05
Автор: Сях Д. Н.

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня (ІIІ  чвэрць)

Тыдзень сямейнага выхавання /08.01-13.01/

13.01.2018

Сітуацыйныя гульні

“Шчаслівая сям’я”

Адк.Белая І.Р.

Свята здароўя ”Здаровы я – здаровая сям’я”

Дзюрдзь А.І.

Семінар-практыкум «Вырашэнне канфліктаў без насілля»

Адк.Гваздоўская Г.С.

Тыдзень ветлівасці і выхаванасці /15.01-20.01/

20.01.2018

Віктарына “Каб радасць людзям дарыць, патрэбна добрым і ветлівым быць”

Адк. Шкута Н.Ф.

Гульнёвая праграма “Свята ветлівых людзей”

Адк. Кулікова Н.У.

Семінар-дыскусія “Сучасная моладзь і духоўнае здароўе”

Адк. Філіповіч М.В.

Тыдзень гендарнага выхавання /22.01-27.01/

27.01.2018

Творчая гадзіна “Цуды з паперы”

Адк. Ламаска К.У.

Віктарына “Народная культура Беларусі”

Адк. Жукоўская Н.С.

 “Дзень здароўя” – зімовыя віды спорту

Адк. Дзюрдзь А.І.

Тыдзень прафарыентацыі /29.01-03.02/

03.02.2018

Занятак

“Прафесіі, якія зніклі”

Адк.Жукоўская З.І.

Відэалекторый “Шляхі выбару прафесіі”

Сях Д.М.

Вечар сустрэчы з выпуснікамі

Адк. Галамбеўская А.М.

Філіповіч М.В.

Чабатарэвіч Л.В.

Тыдзень  “Падлетак і закон”/05.02-10.02/

10.02.2018

Конкурс малюнкаў “Няхай усміхаецца дзяцінства”

Адк.Белая І.Р.

Фігурнае ваджэнне веласіпеда

Адк. Дзюрдзь А.І.

Інтэрактыўная гульня “Маю права, але абавязаны..”

Адк Чабатарэвіч Л.В.

Тыдзень памяці воінаў - інтэрнацыяналістаў /12.02-17.02/

17.02.2018

Дзень памяці воінаў – інтэрнацыяналістаў –“Незнаёмая вайна”

Адк. Шкута Н.Ф.

Гісторыка-пазнавальная гульня “Грані гістарычнага мінулага”

Адк. Кулікова Н.У.

 Акцыя “Паштоўка воіну – інтэрнацыяналісту”

Адк Чабатарэвіч Л.В.

Спаборніцтвы па баскетболу з удзелам бацькоў

Адк. Філіповіч М.В.

Тыдзень Абаронцы Айчыны /19.02-24.02/

24.02.2018

Творчая майстэрня “Палёт фантазіі”

Адк. Ламаска К.У.

Спартыўныя спаборніцтвы “Абаронцы Айчыны”

Адк.Сях Д.М.

Конкурс відэаролікаў “Мой тата – абаронца Айчыны”

Шчочына К.С

Кл.кіраўнікі 8 -11кл

Тыдзень інтэрнэт-бяспекі /26.02-03.03/

03.03.2018

Пазнавальная праграмма

”Бяспечна-небяспечна”

Адк. Чабатарэвіч Л.В.

Брэйн-рынг “Экалогія і здароўе”.

Адк. Жукоўская Н.С.

Трэнінгавы занятак “Настрой сябе на жыццё”  “па прынцыпе “роўны навучае роўнага”

Адк.Гідравец А.П.

Тыдзень сямейных каштоўнасцяў /05.03-10.03/

10.03.2018

Конкурс малюнкаў

“Мая мама -  самая-самая…"

Адк..Белая І.Р.

Выстава творчасці нашых мам

Адк. Гідравец А.П.

Традыцыйнае беларускае свята “Гуканне вясны”

Адк. Галамбеўская А.М.

Тыдзень “Мы – грамадзяне Беларусі” /12.03 –17.03/

17.03.2018

Інтэлектуальная віктарына “Дзяржаўная сімволіка”

Адк. Шкута Н.Ф.

Гісторыка-пазнавальная гульня “Грані гістарычнага мінулага”

Адк. Кулікова Н.У.

Работа з матэрыяламі

“Дзіцячага прававога сайта”

Адк.Гваздоўская Г.С.

                                                                  

Тыдзень рускай мовы і літаратуры/19.03-24.03/

24.03.2018

Гульня-падарожжа “Па сцежках казачнай Літаратуры”

Адк.Ламаска К.У.

    Гульня

“Лінгвістычнае лато”

Адк. Вінаградава В.А.

Літаратурны Ералаш "Чытаем разам! Чытаем услых!"

Адк.Смародзіна Д.Г.

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня (ІV  чвэрць)

Тыдзень дзіцячай і юнацкай кнігі /02.04-07.04/

07.04.2018

Конкурс малюнкаў

"У казачным царстве"

Адк. Белая І.Р.

 Віктарына "Як я ведаю сваю малую радзіму"

Адк. Сях Д.М.

Школьныя спаборніцтвы па перацягванню каната

Адк. Філіповіч М.В.

Тыдзень малодшага школьніка. Прыняцце ў акцябраты  /09.04-14.04/

14.04.2018

Пазнавальная гульня

 “Запрашаюць алоўкі”

Адк. Жукоўская З.І.

Конкурсная праграма "Дружная сямейка"

Адк. Чабатарэвіч Л.В.

Спартыўнае свята, прысвечанае сусветнаму Дню здароўя.

Адк. Дзюрдзь А.І

Тыдзень  біялогіі і экалогіі /16.04-21.04/

21.04.2018

Гульня-віктарына

"У свеце рэдкіх жывёл"

Адк. Шкута Н.Ф.

Пазнавальна-конкурсная праграма "Суседзі па планеце: птушкі"

Адк. Жукоўская Н.С.

Кіналекторый

“Чарнобыль – мой боль”

Адк.Гідравец А.П.

Тыдзень Справаздачы і выбары ў дзіцячых арганізацыях /23.04-28.04/

28.04.2018

Фэст творчасці "акцябрат".

Адк.Ламаска К.У.

Працоўны дэсант “Зробім мір прыгажэйшым”

Адк. Сях Д.М.

Акцыя

"Чысты парк"

Адк. Галамбеўская А.М.

Тыдзень  сям’і /30.04-05.05/

05.05.2018

Літаратурная гульня 

«Леопольд, выходи!»

Адк. Белая І.Р.

Гістарычная вандроўка “Гераіні былых стагоддзяў” 

Адк. Кулікова Н.У.

Інтэрактыўная гульня «Паміж намі дзяўчынкамі»

Адк. Вінаградава В.А.

Тыдзень грамадзянска-патрыятычнага выхавання /07.05 – 12.05/

09.05.2018                                              Свята Перамогі

12.05.2018

Конкурс малюнкаў “Каб  не  было  вайны”

Адк. Шкута Н.Ф.

Дабрачынная акцыя “Турбота”

Адк. Чабатарэвіч Л.В.,

Спаборніцтвы па настольнаму тэнісу

Адк. Дзюрдзь А.І.

Тыдзень фізічнай культуры і спорту /14.05 – 19.05/

19.05.2018

 “Вясёлыя эстафеты" для 1-4-х класаў

Адк.Ламаска К.У.

Спаборніцтвы па “піянерболу"

Адк. Філіповіч М.В.

Спартыўнае свята

"Ведай народныя гульні"

Адк. Дзюрдзь А.І.

Тыдзень турызму і краязнаўства /21.05-30.05/

26.05.2017

Белая І.Р.,

Ламаска К.У., Шкута Н.Ф.

“Паходы і экскурсіі”

Жукоўская Н.С.,Сях Д.М., Чабатарэвіч Л.В.,

Кулікова Н.У., Дзюрдзь А.І.,

Філіповіч М.В., Галамбеўская А.М..

“Турзлёт”

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.