Голосование
Уважаемые родители, мероприятия каких направлений вы готовы посещать вместе с детьми?
Всего 38 человек

Экзамены 2020

Дата: 28 мая 2020 в 11:22, Обновлено 28 мая 2020 в 11:23

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на III ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2019/2020 навучальным годзе

Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

01.06

9.00

Матэматыка

У пісьмовай форме

Геаграфіі

03.06

9.00

Беларуская мова

У пісьмовай форме (пераказ)

Геаграфіі

05.06

9.00

Гісторыя Беларусі

У вуснай форме

Геаграфіі

08.06

9.00

Англійская мова

У вуснай форме

Інфарматыкі

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2019/2020 навучальным годзе

Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

02.06

9.00

Матэматыка

У пісьмовай форме

Геаграфіі

04.06

9.00

Руская мова

У пісьмовай форме (дыктант)

Геаграфіі

09.06

9.00

Беларуская мова

У пісьмовай форме (дыктант)

Геаграфіі

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёма выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі

у 2019/2020 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад  экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

Фамілія, імя, імя па бацьку

2 чэрвеня

IX

Матэматыка

старшыня

Лаўцэвіч І.А.

намеснік дырэктара па ВВР

пачатковае навучанне

першая

члены камісіі:

Лебецкі І.В.

дырэктар

матэматыка

першая

Гваздоўская Г.С.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

4чэрвеня

IX

Руская мова

старшыня

Лаўцэвіч І.А.

намеснік дырэктара па ВВР

пачатковае навучанне

першая

члены камісіі:

Барташ С.В.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Гайдэль І.В.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

9 чэрвеня

IX

Беларуская мова

старшыня

Лаўцэвіч І.А.

намеснік дырэктара па ВВР

пачатковае навучанне

першая

члены камісіі:

Галамбеўская А.М.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Гайдэль І.В.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёма выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на III ступені агульнай сярэдняй адукацыі

у 2019/2020 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад  экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

Фамілія, імя, імя па бацьку

1 чэрвеня

XI

Матэматыка

старшыня

Лебецкі І.В.

дырэктар

матэматыка

першая

члены камісіі:

Гваздоўская Г.С.

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Сях Д.М.

настаўнік

фізіка

другая

Гідравец А.П.

настаўнік

АТД і Ф

вышэйшая

3 чэрвеня

XI

Беларуская мова

старшыня

Лебецкі І.В.

дырэктар

матэматыка

першая

Галамбеўская А.М.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Гайдэль І.В.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

Барташ С.В.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

5 чэрвеня

XI

Гісторыя Беларусі

старшыня

Лебецкі І.В.

дырэктар

матэматыка

першая

члены камісіі:

Кулікова Н.У.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Жукоўская З.І.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Лаўцэвіч І.А.

намеснік дырэктара па ВВР

пачатковае навучанне

першая

8 чэрвеня

XI

Англійская мова

старшыня

Лебецкі І.В.

дырэктар

матэматыка

першая

члены камісіі:

Жук А.М.

настаўнік

англійская мова

вышэйшая

Шчочына К.С.

настаўнік

англійская мова

другая

Лаўцэвіч І.А.

намеснік дырэктара па ВВР

пачатковае навучанне

першая

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.