Голосование
Уважаемые родители, мероприятия каких направлений вы готовы посещать вместе с детьми?
Всего 38 человек

Зимние каникулы

Дата: 30 октября 2018 в 15:20, Обновлено 3 января 2020 в 11:25
Автор: Сях Д. Н.

   

План работы ДУА «Свіслацкая сярэдняя школа»

на зімовыя канікулы 2019/2020 навучальны год

Дата правядзення

Назва мерапрыемства

Клас

Час правядзення

Месца правядзення

Адказны

26.12.

Навагодні ранішнік “Прыгоды каля елкі”

1-7

12.00

фае першага паверха

Сях Дз.М.

Раённае дабрачыннае свята

 “Новы год для сяброў”

3-8

11.00

ЦК аг.Верцялішкі

Чабатарэвіч Л.В.

27.12

Навагодняе шоу

Супергероі

“Міссія Новы год 2020”

2-5

10.00

б/а “Прывал”

Вянскоўскі С.А.,

Чабатарэвіч Л.В.

Гадзіна зносін “Бяспечныя святы”

8-11

12.00

кабінет геаграфіі

Кулікова Н.У.

28.12

Навагодні ранішнік

“Цуды пад Новы год”

1-7

12.00

Свіслацкі ДК

Андрыш К.С.,

Чабатарэвіч Л.В.

Навагодні вечар

“Музычны Новы год”

5-11

18.00

фае першага паверха

Кулікова Н.Ул.,

Чабатарэвіч Л.В.

30.12

Гадзіна зносін

“Новы год без перашкод”

1-4

12.00

бібліятэка

Жукоўская З.І.

Экскурсія ў

музей СВК “Свіслач”

3

12.00

музей СВК “Свіслач”

Зенько В.В.

Адкрыты мікрафон

 “Новы год ідзе па свету”

8-11

12.00

актавая зала

Барташ С.В.

31.12

Відэападарожжа ў краіну Лапландыю

1-4

11.00

актавая зала

Чабатарэвіч Л.В.

Спаборніцтвы па міні-футболу

8-11

11.00

спартыўная зала

Дзюрдзь А.І.

03.01

Экскурсія ў музей гісторыі і рэлігіі

6

10.00

г.Гродна

Кавалеўскі П.І

Краязнаўчая экскурсія “Зімовая казка”

2

11.00

агр.Свіслач

Белая І.Р.

Флэшмоб “Танцавальны калейдаскоп”

1-4

12.00

актавая зала

Арцем’ева А.Я.

04.01

Спаборніцтвы па піянерболу

1-4

10.00

спартыўная зала

Дзюрдзь А.І.

Крэатыўная майстэрня “Навагодні серпантын”

5-7

11.00

бібліятэка

Жукоўская З.І.

Пазнавальная праграма “Даведнік прафесій”

8-11

12.00

кабінет гісторыі

Чабатарэвіч Л.В.

06.01

Экскурсія ў музей

ДУА “Квасоўская СШ”

4

10.00

агр.Квасоўка

Жукоўская З.І.

Дабрачынная акцыя “Анёл дабрыні”

5-7

11.00

аг.Свіслач

Кавалеўскі П.І.

Горад майстроў

7-9

11.00

кабінет беларускай мовы

Галамбеўская А.М.

08.01

Гульнёвая праграма

 “Цуды на Каляды”

1-4

10.00

кабінет пачатковых класаў

Зенько В.В.

Наведванне забаўляльнага цэнтра “Метро”

9,11

10.00

г.Гродна

Галамбеўская А.М.,

Дзюрдзь А.І.

Калядныя пасядзелкі

“У ноч перад Калядамі”

9-11

11.00

кабінет матэматыкі

Гваздоўская Г.С.

09.01

Экскурсія у Рэзідэнцыю Дзеда Мароза

1-4

10.00

агр.Парэчча ДАЛ “Сузор’е”

Шкута Н.Ф.

Экскурсія ў зімовы лес

10

11.00

в.Хамікі

Кулікова Н.Ул.

Круглы стол

“Новы год па-англійску”

7-9

11.00

кабінет англійская мовы

Шчочына К.С.

10.01

Інтэлектуальная гульня

“Наша бяспека”

1-4

10.00

кабінет пачатковых класаў

Белая І.Р.

Наведванне ГрАТЛ

5

10.00

г.Гродна

Гідравец А.П.

Прэс-канферэнцыя «Энергія, асяроддзе, рэсурсы»

5-11

11.00

кабінет біялогіі

Жукоўская Н.С.

11.01

Музычны калейдаском “Угадай мелодыю”

1-4

10.00

актавая зала

Арцем’ева А.Я.

Турнір знаўцаў

«ЗОЖ - гэта сур'ёзна»

5-8

11.00

кабінет біялогіі

Чабатарэвіч Л.В.

Спаборніцтвы па настольным тэнісе

8-11

12.00

спартыўная зала

Дзюрдзь А.І.

РАСПИСАНИЕ ЗАНЯТИЙ объединений по интересам

государственного учреждения образования

«Гродненский районный центр творчества и молодёжи»,

работающих на базе ГУО «Свислочская средняя школа»,

 в период зимних каникул 2019/2020 учебного года

Ф.И.О.

педагога дополнительного образования

Название кружка,

направление деятельности

Время работы

Кол-во часов

Кол-во детей

Место проведения

Чеботаревич Людмила Валерьевна

«Баскетбол»

Среда

1100-1300

2

12

спортивный зал

«Умелые ручки»

Четверг

1100-1300

2

12

кабинет начальных классов

Дюрдь Андрей Иосифович

«Юный футболист»

Пятница

1100-1300

2

12

спортивный зал

Гидровец Елена Петровна

«Бизнес центр»

Суббота

900-1100

2

8

кабинет обслуживающего труда

Программирование в среде «Scratch»

Среда

1100-1300

2

6

кабинет информатики

Лебецкий Иван Васильевич

«Волейбол»

26.12.2019г.

1600-1800

2

12

спортивный зал

Артемьева Арина Евгеньевна

«Танцевальный калейдоскоп»

Суббота

1100-1300

2

15

актовый зал

Ковалевский Павел Иванович

«Юниоры»

Понедельник

1000-1200

2

6

кабинет истории

Зинько Валентина Васильевна

«Ювеналы»

Среда

1100-1300

2

6

кабинет начальных классов

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.